Ostukorv:

0 toodet - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Abielusõrmused

 

Pakume uut teenust  kihla- ja abielusõrmuste tellimist.

 

Võimalus on valida 473 abielusõrmuse mudeli vahel. Valiku teeb eriliseks see,et Te saate muuta sõrmuse rõnga paksust, laiust ja ehtida suurema hulga mudelite seast samuti kas Swarovski Cubic Zirkoonide või SI puhtusega brilliantidega, mida tõestab kaasa antav sertifikaat. Samuti on võimalus valida ca 113 mudeli seast Teile sobiva kihlasõrmuse, kus brilliantide kohta saate kaasa ka serifikaadi puhtuse ja karaatide kohta.

Tellimise sooritamiseks on vajalik võtta ühendust salman@salman.ee kaudu meie firmaga. Võimalus on ka otse meie kauplustest tellida: Lõunakeskuse  lõunakeskus@salman.ee  ja Kvartali kaubanduskeskustes kvartal@salman.ee  Asume ka Astri e-keskuses, www.astri.ee

Kui olete valiku teinud, saame välja arvutada hinna, mis tuleb meie poolt väljastatud arve alusel ettemaksena tasuda, meie panga kontole. Vajalik oleks Teie poolt tellitavate sõrmuste täpsed suurused, mida saate meie kauplustes ja ka igas kullassepa äris kindlaks teha. Suuruse mõõtmisel on vaja arvestada sõrmuse laiusega, kuna laiema sõrmuse puhul on vaja kasutada vastavaid mõõterõngaid.

 

Tellimus teostatakse kolme nädala piires.

 

 

Tooted 1 kuni 72 koguhulgast 473

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabel  Nimekiri 

Tooted 1 kuni 72 koguhulgast 473

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabel  Nimekiri