Ostukorv:

0 toodet - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Käekellad

 

 Casio
on maailmas populaarseimaid Jaapanis valmistatud kellasid, kus elektrooniline tase on väga kõrge. Huvi tunnevad kõik vanusegrupid, kes vajavad sportlikku ja ka soliidset igapäeva kella.

 


Tissot
käekellad on Shveitsi kelladest saavutanud oma kvaliteedi kindlusega tarbija suure usalduse. Tissot pakub soliidseid mudeleid igale maitsele, nii tavaliste roostevabast, titaanist, kullast, brilliantidega kaetud kellakorpustega käekellasid.
Samuti elektrooniliste mehanismide kui ka automaatüleskeeratavate mehaaniliste mehanismidega käekellasid.

 

Swiss Military

Swiss Military käekellad on oma noorusliku välimusega väga atraktiivsed Shveitsi kellad, millede töökindlus on tagatud shveitsi kelladele kohaselt.

 


Luminox
kellad esindavad endast Shveitsi kellade eriliseid uuendusi, kus numbriplaadil asetsevate kella numbrite all on paigaldatud valgustust tagavad gaasiballoonid.
Kellasid on katsetatud merede sügavustes ja kosmilistes kõrgustes, väga eripärased kellad.

 


EverSwiss
 käekellad on väga elegantsed Shveitsi kellad, mis sobivad kanda erinevate riietuste ja olukordades.

 


Boccia
on Saksa bränd,mis oma elegantsuse ja hinna ning titaankorpusega ei jäta külmaks isegi väga nõudlikke kliente.

 


Citizen
käekellad on kuulsad Jaapanis valmistatud kellad, mis on saavutanud oma hea maine tänu oma kõrge kvaliteedi ja turvalise töökindlusega.

 


Q & Q 
on CITIZENi tütarettevõte, kes on suurim analoog kella brand maailmas. Q & Q on tuntud oma legendaarse Jaapani kvaliteedi, ökonoomse hinna ja avangardse disaini poolest.

 


Bulova asutas 1875. aastal 23-aastane Joseph Bulova, kes emigreerus 1870. aastal Böömimaalt USA-sse. 1912 avas Joseph Bulova tehase Šveitsis Biennes ja tootis oma kellasid standardiseeritud masstoodangu abil, mida polnud kunagi varem nähtud.