Ostukorv:

0 toodet - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

1. Tooted

1.1. Salman Šois e-poes olevad hinnad kehtivad ainult Salman Šois e-poest ostetud kaupadele.

1.2. Toodete saadavus e-poes võib muutuda laoprogrammi suhtlemistsüklite vahel. Müügis olevad tooted on reaalselt esindatud Salman Šoisi kauplustes.

1.3. Kõik Salman Šois e-poe tooted sisaldavad käibemaksu.

1.4. Salman Šois e-poest ostetud tooted toimetab ostjale valitud postikapi aadressile Omniva või SmartPost.

1.5. Salman Šois e-poes olevad tootepildid on võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad esineda erinevused tegelikust tootest. E-poes olevate toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

2. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

2.1. Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete klikkinud lingile „Osta“. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta Teid valitud tooteid ostma.

2.2. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks valige päisest “Minu ostukorv”.

2.3. Ostukorvis olevate toodete all on lahtrid tellija infoga. Sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Edasi”. Peale seda kuvatakse teie kinnituse saamiseks kogu seni sisestatud info (valitud tooted, tellija info), kontollige andmete õigsust. Kui andmed on õiged ja soovite vormistada tellimust, vajutage nupul “Kinnitan ostukorvi!”

2.4. Peale seda suunatakse Teid tasumiskeskkonda. Kaupa ei tarnita enne arve tasumist.

2.5. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

2.6. Teil on võimalik kaup tellida Omniva või SmartPosti postikappidesse üle Eesti.

2.7. Juhul kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

3. Hinnad

3.1. Kõik Salman Šois e-poes olevad hinnad on EUR-ides ja sisaldavad käibemaksu.

3.2. Hinnale lisandub 4 EUR-i toodete transpordi eest Teie poolt valitud postikappi Eesti Vabariigi piires. Tasu transpordi eest on 4 EUR-i sõltumata Teie poolt ostetud toodete arvust.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Peale ostu vormistamist tuleb Teie ekraanile ettemaksuarve ning Teid suunatakse tasumiskekkonda. Makse aluseks olev arve saadetakse Teile koos kaubaga, kui ka tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Palume enne arve tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuses sisalduvale soovile. Kaupa ei tarnita enne arve summa laekumist meie kontole.

4.2. Toodete eest saate tasuda sobiva internetipanga kaudu või Visa ja Mastercard krediitkaardiga.

5. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

5.1. Tarneaeg Salman Šois e-poest ostetud toodetele on 3 tööpäeva alates raha laekumise kuupäevast, välja arvatud punktis 1.3. kirjeldatud puhul. Sellisel juhul võib tarneaeg pikeneda ning ostjale teavitatakse sellest koheselt.

5.2. Teie poolt tellitud kaubad toimetatakse teie poolt näidatud postikappi koos vajalike dokumentidega.

5.3. Pühapäeviti ning riiklikel pühadel toimunud ost postitatakse esimesel tööpäeval.

6.Toote tagastamine

6.1.  Tarbijal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul (VÕS § 56 lg 1). Kauba peab tarbija tagastama müüjale hiljemalt 30 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest (VÕS § 56 lg 3). Lepingust taganemiseks piisab taganemisavalduse ära saatmisest 14 päeva jooksul (VÕS § 194 lg 2).

6.2. Toote tagastamiseks või väljavahetamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong.

6.3. Toote tagastamiseks palun saatke elektronpost aadressile salman@salman.ee, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, originaalarve number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

6.4. Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades täiesti kasutamata ning originaalpakendis.

6.5.  VÕS 56 lg 3, mille järgi tuleb tarbijale raha tagastada hiljemalt 30 päeva jooksul taganemisteate kättesaamisest. Raha tagastamine ei ole seaduse järgi seotud kaupleja poolt kauba kättesaamise ajaga.

6.6. Juhul kui tarbija taganeb lepingust kasutades seadusega antud 14-päevast taganemisõigust, tuleb tarbijale tagastada kogu tellimuse eest tasutu, sh kauba kättetoimetamisega seotud postikulu (VÕS § 56 lg 3, §194 lg 4).

7. Pretensioonide esitamise aeg ja garantii

7.1. Võlaõigusseaduse § 218 lg 2 järgi vastutab müüja tarbijalemüügi puhul asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale (pretensiooni esitamise õigus). Tarbija peab kaupleja poole pöörduma hiljemalt 2 kuu jooksul puuduse ilmemisest (VÕS § 220 lg 1). Kui asi ei vasta lepingutingimustele, võib ostja nõuda müüjalt asja parandamist või asendamist. Juhul, kui asja parandamine või asendamine ei ole võimalik või asja parandamisega/asendamisega põhjustatakse tarbijale põhjendamatuid ebamugavusi, on tarbijal õigus ka lepingust taganeda (nõuda raha tagastamist).

7.2. Kõikidel Salman Šois e-poes olevatel toodetel tootjapoolne garantii, mille pikkus sõltub tootjast. E-poes on iga toote juurde märgitud toote garantiiaja pikkus.

7.3. Garantiitööde teostamise aluseks on tootega ostmisel kaasas olnud signeeritud arve ja / või tootega kaasas olnud tootjapoolne täidetud andmetega garantiitalong. Toote hooldusse või parandusse viimisel peab toode olema puhas.

7.4. Pretensioone saab esitada ainult nende toodete kohta, mida on kasutatud sihipäraselt, vastavalt toote kasutamise eesmärgile.

8. Privaatsus ja andmekaitse

8.1. Kõik Salman Šois e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

8.2. Salman Šois ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Salman Šois andmebaasist.

9. Muud tingimused

9.1. Salman Šois OÜ on õigustatud e-poe arengust ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.salman.ee kaudu. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Salman Šois OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

10. Ostutingimused

10.1. Ostutingimustega tutvumine on igale kliendile kohustuslik.

10.2. Ostu sooritamisega, nõustub klient, et on tutvunud Salman Šois e-poe ostutingimustega