Ostukorv:

0 toodet - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

A100439

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

Hagerty FINE STONES CLEAN 170ml

14,00 €

Kiirülevaade

A100439
Hagerty FINE STONES CLEAN 170ml
Sügav puhastus ja hoolitseb peenete ja orgaaniliste kivide eest: smaragdid, opaalid, korallid ja türkiisid neid kahjustamata. Glütseriinist ja taimsetest lahustitest valmistatud pehme koostis kaitseb ehteid ja eemaldab kahjuliku higistamise, make-up ja parfüümi.
Vann teeb ehteid säravaks.
Fine Stones Clean annab rõngaste, käevõrude ja muude peene ja orgaaniliste kividega juveeltoodete heleduse. Puhastus vann kaitseb ja puhastab prossid, kaelakeed, kõrvarõngad ja muud väärisobjektid. Ta säilitab põhjalikult smaragdide, opaalide, korallide ja türkiisidega ehteid.
Hooldus toimib kiiresti, on tõhus ja ei hävita ehteid.
Dip-vannis on väike korv, mis jätab ehted hõlpsaks kasutamiseks. Niisutavad ained tungivad mustusesse ja tagavad tõhusa puhastamise. Ehted puhastatakse ja läikivad uuesti. Vannil on peaaegu kohesed tulemused ja see ei põhjusta mikrokriimusid orgaanilistel kividel.
Asetage ehted kastipakkidesse.
Kastke korv vanni.
Seejärel keerutage ca. 2 minutit.
Kasutage käsna raskemini määrdunud või keerukate osakeste puhul.
Kuivatage pehme lapiga.
Täiusliku tulemuse saavutamiseks ühendage Fine Stones Cloth.
Kas sa teadsid?
Smaragdi kvaliteet seisneb selle värvi intensiivsuses. Tumedama rohelise kiviga on seega haruldased ja kallimad.
Opaal on kõige erinevam kivi, mille vikerkaarevärvid võivad muutuda sõltuvalt vaatenurgast. See on ka üks kõige nõrgemaid. Seda tuleb hoolitseda ja see ei tohi kokku puutuda parfüümide või meikidega.
Türkiissinine võib võtta erinevaid värve alates taevasinisest kuni õuna rohelise värvini. Selle läbipaistmatu ja sinine välimus on tingitud kivi kogusest.

Laoseis: Laos

või

Detailid

Hagerty FINE STONES CLEAN 170ml Sügav puhastus ja hoolitseb peenete ja orgaaniliste kivide eest: smaragdid, opaalid, korallid ja türkiisid neid kahjustamata. Glütseriinist ja taimsetest lahustitest valmistatud pehme koostis kaitseb ehteid ja eemaldab kahjuliku higistamise, make-up ja parfüümi. Vann teeb ehteid säravaks. Fine Stones Clean annab rõngaste, käevõrude ja muude peene ja orgaaniliste kividega juveeltoodete heleduse. Puhastus vann kaitseb ja puhastab prossid, kaelakeed, kõrvarõngad ja muud väärisobjektid. Ta säilitab põhjalikult smaragdide, opaalide, korallide ja türkiisidega ehteid. Hooldus toimib kiiresti, on tõhus ja ei hävita ehteid. Dip-vannis on väike korv, mis jätab ehted hõlpsaks kasutamiseks. Niisutavad ained tungivad mustusesse ja tagavad tõhusa puhastamise. Ehted puhastatakse ja läikivad uuesti. Vannil on peaaegu kohesed tulemused ja see ei põhjusta mikrokriimusid orgaanilistel kividel. Asetage ehted kastipakkidesse. Kastke korv vanni. Seejärel keerutage ca. 2 minutit. Kasutage käsna raskemini määrdunud või keerukate osakeste puhul. Kuivatage pehme lapiga. Täiusliku tulemuse saavutamiseks ühendage Fine Stones Cloth. Kas sa teadsid? Smaragdi kvaliteet seisneb selle värvi intensiivsuses. Tumedama rohelise kiviga on seega haruldased ja kallimad. Opaal on kõige erinevam kivi, mille vikerkaarevärvid võivad muutuda sõltuvalt vaatenurgast. See on ka üks kõige nõrgemaid. Seda tuleb hoolitseda ja see ei tohi kokku puutuda parfüümide või meikidega. Türkiissinine võib võtta erinevaid värve alates taevasinisest kuni õuna rohelise värvini. Selle läbipaistmatu ja sinine välimus on tingitud kivi kogusest.